Plakat: Po prawej stronie mężczyzna w zielonej koszulce i czapce na głowie. Ręce ma położone na lirze korbowej. Po lewej stronie napisy. Tło w kolorze brązowym.

Warsztaty śpiewu z akompaniamentem liry korbowej

W czwartek 5 października 2023 r. o godzinie 17:00 w Centrum Naukowo-Administracyjnym Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu przy ul. Kąpielowej odbędą się Warsztaty śpiewu z akompaniamentem liry korbowej.

Spotkanie poprowadzi Jacek Hałas (Absolwent Akademii Sztuk Pięknych, muzykant, śpiewak i kompozytor, zajmujący się tradycjami wędrownych śpiewaków).

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisy: tel. +48 617 17 89, edukacja@muzeuminstrumentow.pl

—–

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Lira korbowa – instrument romantycznego mitu”. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

logo - samorząd województwa mazowieckiego - 25 lat