plakat - warsztaty dla dzieci

Warsztaty śpiewu podhalańskiego i gry na instrumentach pasterskich

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu zaprasza na Warsztaty śpiewu podhalańskiego i Warsztaty gry na instrumentach pasterskich, które odbędą się 9 czerwca 2022 r. przy ul. Kąpielowej 8 w Szydłowcu.
Zajęcia poprowadzą Dorota Majerczyk – etnomuzykolog i badacz kultury Podhala, animatorka ruchu folklorystycznego oraz Piotr Majerczyk – multiinstrumentalista, utytułowany budowniczy ludowych instrumentów muzycznych.
Warsztaty są bezpłatne.
Prosimy o rezerwację miejsca na warsztatach do 7.06.2022 r – tel. 48 617 17 89.
Warsztaty są realizowane w ramach VI Ogólnopolskiego Konkursu na Budowę Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu przygotowanego przez Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu we współpracy finansowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.