W dolnej części plakatu znajduje się piasek, w górnej na morskim tle dwie rybki. Po lewej mniejsza niebieska rybka, po prawej większa, złota rybka.

Spektakl „Bajka o Rybaku i Złotej Rybce”

W czwartek 21 marca 2024 r. (godz. 9:00, 10:30, 12:00) Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu zaprasza najmłodszych na spektakl „Bajka o Rybaku i Złotej Rybce” w wykonaniu teatru ENCE-PENCE.

Spektakl to spotkanie ze Złotą Rybką, która nie tylko spełnia życzenia, ale wraz z rybakiem zabiera widzów w niezapomnianą morską przygodę. Śpiewające morski fale i tańczące kolorowe rybki porywają widzów w swój podwodny świat. Dzieci będą nie tylko odbiorcami, ale staną się także twórcami, aktywnie przeżywając treści bajki.

Udział w spektaklu to piękna przygoda, zdobywanie informacji o świecie, budowanie więzi, rozwijanie wyobraźni i abstrakcyjnego myślenia, oswajanie różnych emocji, budowanie empatii oraz wspaniała zabawa.

• miejsce: Centrum Naukowo-Administracyjne (ul. Kąpielowa 8) Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu
  • wiek uczestników: 4-6 lat
  • rezerwacja: +48 48 617 17 89
  • udział w spektaklu jest bezpłatny