plakat_teatrzyk ptasie wesele

„Ptasie wesele” – przedstawienie dla dzieci

Dnia 29 marca 2022 r. (wtorek), z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, zapraszamy dzieci klas 0-3 do Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych (ul. Kąpielowa 8, Szydłowiec) na przedstawienie pt.: „Ptasie wesele”.

Wykonawcami spektaklu będą aktorzy grupy „Słuchaj uchem”: Kaja Prusinowska (śpiewaczka, scenarzystka, pedagog), Janusz Prusinowski (skrzypek, lirnik, harmonista, kompozytor) i Piotr Piszczatowski (aktor, kompozytor, dokumentalista muzyki wiejskiej).

Artyści wspólnie z dziećmi będą śpiewać, muzykować i tańczyć, a wykorzystają do tego dawne zabawy i melodie z różnych stron Polski, oczywiście pełne współczesnych odniesień i przestrzeni do ich nowych interpretacji – bo zabawa nie zna granic.

Spotkanie będzie trwało 45 min., z czego cześć zajmą zabawy ruchowe i aktywizujące uczestników.

Przedstawienia zaplanowane zostały o godz. 9.00, 10.30 i 12.00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu +48 48 617 17 89.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel. +48 48 617 17 89, e-mail: rezerwacja@muzeuminstrumentow.pl