zaproszenie na koncert

Koncert „Z nizin i gór. W dialogu regionów. Radomskie & Beskidy”

Już za dwa tygodnie – 21 października 2022 r. o godz. 18.00 – Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu zaprasza na koncert „Z nizin i gór. W dialogu regionów. Radomskie & Beskidy”. W zamkowych komnatach wystąpią Kapela Rodziny Tarnowskich – reprezentująca region radomski oraz kapela Wałasi z Beskidów.
Koncert przygotowany został w ramach VI Ogólnopolskiego Konkursu na Budowę Ludowych Instrumentów Muzycznych realizowanego przez muzeum przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia – tel. +48 617 17 89.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.