Plakat wydarzenia z tłem w kolorze fioletowym z napisami i logotypem. Po środku starszt mężczyzna w czapce, okularach, kolorowej bluzce i czarnych spodniach za którym rozłożony jest duży filetowy wachlarz, nad nim po prawej stronie starsza kobieta z siwymi włosami do ramion w jasnej bluzce i kolorowej spódnicy z żółtymi kwiatami na dole, za kobietą czerwony duży wachlarz który trzyma rozłożonymi do boków ramionami.

Weekend seniora z kulturą

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu zaprasza na kolejną edycję wydarzenia „Weekend seniora z kulturą”, prowadzoną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W sobotę i niedzielę, 5 i 6 października 2024 r. zapewniamy seniorom bezpłatne wejście do muzeum i zwiedzanie wystaw:

Wystawy czynne będą:

• w godz. 9:00-16:00 (ostatnie wejście o 15:30)

Bezpłatny wstęp do muzeum jest dla wszystkich osób powyżej 60. roku życia za okazaniem stosownego dokumentu.