SPECJALISTA ds. ORGANIZACJI I PROMOCJI

Stanowisko: Specjalista do spraw organizacji i promocji

Poszukuje: Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu

Na terenie: Szydłowiec

Data ogłoszenia: 2022- 06-21

Ważne do: 2022-07-21

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu ogłasza nabór na stanowisko specjalisty do spraw organizacji i promocji w Dziale Edukacji, Promocji i Wydawnictw.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku

• organizacja i koordynacja wydarzeń artystycznych organizowanych przez muzeum
  • przygotowywanie ankiet, sprawozdań, planów, wniosków i innych dokumentów związanych z działaniami promocyjnymi, edukacyjnymi i sprawozdawczymi muzeum
  • tworzenie i wdrażanie strategii w zakresie budowania sieci odbiorców działań edukacyjnych realizowanych przez muzeum
  • organizacja i koordynacja działań edukacyjnych muzeum
  • planowanie i podejmowanie działań promujących ofertę edukacyjną muzeum we współpracy z innymi Działami instytucji
  • opracowywanie i dystrybucja materiałów promocyjnych we współpracy z innymi Działami
  • aktualizacja materiałów promocyjnych
  • współpraca przy aktualizacji informacji na stronie internetowej i w mediach społecznościowych

Wymagania niezbędne

• wykształcenie wyższe
  • sprawne posługiwanie się narzędziami wspierającymi komunikację w Internecie (narzędzia do wysyłki newsletterów, Facebook, umiejętność obsługi programów graficznych)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • inicjatywa, zaangażowanie, komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • umiejętność organizowania pracy sobie i innym
  • sprawne posługiwanie się programami edytorskimi oraz graficznymi (Photoshop, Corel)
  • doświadczenie w nagrywaniu, obróbce oraz montażu filmów (Premiere Pro)
  • podstawowa znajomość WordPress
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads lub Facebook Ads
  • znajomość narzędzi Analytics

Warunki pracy

• rodzaj umowy − umowa o pracę
  • wymiar czasu pracy − pełny etat
  • miejsce pracy – Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu, Kąpielowa 8

• ciekawą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych
  • możliwość rozwoju zawodowego

• cv
  • list motywacyjny
  • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu, Sowińskiego 2, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych  osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)

Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu,

dane kontaktowe:

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu,

Kąpielowa 8, 26-500 Szydłowiec,

tel. (48) 617-17-89, email: biuro@muzeuminstrumentow.pl,

dane kontaktowe do inspektora ochrony danych: tel.: 41 300 55 99 , e-mail: iod@czi24.pl

Dane osobowe kandydatów:

1. będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE;
  2. nie będą udostępniane innym odbiorcom;
  • będą przechowywane nie dłużej niż 3 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji;
  1. nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w celu podjęcia decyzji w sprawie indywidualnej.

Kandydatom przysługuje prawo żądania:

1. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (w przypadku i na zasadach określonych w przepisach prawa regulujących ochronę danych osobowych), ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych;
  2. wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych – na zasadach określonych w przepisach prawa regulujących ochronę danych osobowych.

Termin i miejsce składania ofert:
Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu, ul. Kąpielowa 8 (w sekretariacie), przesłać pocztą lub drogą elektroniczną na adres:  biuro@muzeuminstrumentow.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21.07.2022 r. z adnotacją:
„Oferta na stanowisko: specjalisty do spraw organizacji i promocji w Dziale Edukacji, Promocji i Wydawnictw”.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Dokumenty do pobrania :

Oświadczenie do celów rekrutacyjnych : Pobierz