Warsztaty gry na „dżazie” i barabanie

Kąpielowa 8
24 października - godz. 12:00 - 17:00
  • To wydarzenie minęło.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach gry na „dżazie” i barabanie, które poprowadzą znani i doświadczeni mistrzowie gry na instrumentach perkusyjnych: Jan Wochniak z  Kłudna oraz Piotr Gwadera z Łodzi. Muzykom towarzyszyć będą instrumentaliści: Marcin Lorenc z Łodzi (skrzypce) oraz Andrzej Malik (harmonia trzyrzędowa rozciągana).
Planowane jest ok. 5 godz. spotkania, a część praktyczna poprzedzona będzie wprowadzeniem teoretycznym Katarzyny Zedel o bębnach w polskiej muzyce tradycyjnej i przemianach muzyczno-instrumentalnych, jakie nastąpiły w XX wieku.

Liczba miejsc ograniczona.

Prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach do 20.10.2020 roku mailowo lub telefonicznie:

biuro@muzeuminstrumentow.pl, (+48) 48 617 17 89

Warsztaty będą przeprowadzone z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w stanie epidemii COVID-19. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do zapoznania się z treścią Oświadczenia, które będzie do wypełnienia w dniu warsztatów.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Ale »dżaz«! W instrumentarium ludowego rytmu”, dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Do pobrania:

Oświadczenie uczestnika warsztatów