Edukacja

Zapraszamy na spotkania z instrumentami, narzędziami i zabawkami muzycznymi a także z pasjonującą historią Zamku w Szydłowcu i jego właścicieli oraz malarstwa o tematyce muzycznej. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży w każdym wieku. Program lekcji dostosowany jest do wieku uczestników.

Zapraszamy od wtorku do piątku, od godz. 9.00 do 14.30, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pracownikami muzeum prowadzącymi zajęcia.
Zgłoszeń można dokonywać pod numerem tel. 48 617 17 89
Grupa uczestników może liczyć nie więcej niż 20 osób.
Opłata za udział w zajęciach wynosi 7 zł od osoby.